Lokalizacja wycieków w budynkach

Przeciek instalacji wody, przeciek CO lub wyciek z ogrzewania podłogowego, nieszczelny dach

Lokalizacja wycieków w lokalach mieszkalnych i komercyjnych

Lokalizacja wycieków w budynkach, w lokalach mieszkaniach, częściach wspólnych, obiektach komercyjnych lub przemysłowych jest najczęściej procesem złożonym wymagającym przeprowadzenia na obiekcie szeregu czynności. Poza wywiadem i wizją lokalną należy posiadać wiedzę i odpowiednie wyposażenie, aby móc skutecznie przeprowadzić proces identyfikacji przyczyny wycieku i wskazać miejsce lub miejsca wycieku.

Top technika polska od wielu lat współpracuje z firmami zajmującymi się tematami lokalizacji i posiadamy w ofercie urządzenia i rozwiązania, które mogą efektywnie wesprzeć ich w przeprowadzeniu lokalizacji w sposób jak najmniej ingerujący w strukturę obiektu i zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu znalezienia nieszczelności. Najczęściej sam proces lokalizacji wymaga posługiwania się wieloma urządzeniami i metodami, aby zidentyfikować wszystkie realne i potencjalne przyczyny.

W ofercie top technika polska posiadamy wiele skutecznych rozwiązań, od prostych środków barwiących UV przez lokalizatory akustyczne i gazu śladowego do profesjonalnych kamer termowizyjnych. Oferta obejmuje tylko produkty i rozwiązania sprawdzone przez naszych klientów w Polsce i potwierdzone przez naszych partnerów.

Całość oferty dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

Urządzenia i środki do lokalizacji wycieków w budynkach:

Środki barwiące UV rozpuszczalne w wodzie

Podstawowe zalety:

  • Skuteczna i prosta metoda lokalizacji wycieków w budynkach
  • Nieinwazyjne sprawdzanie szczelności układu rur
  • Różne kolory barwników umożliwiają wykluczanie poszczególnych punktów wycieku

Obszary zastosowań:

  • Lokalizacja wycieków rur kanalizacyjnych i innych instalacji grawitacyjnych
  • Sprawdzanie szczelności instalacji
  • Testowanie szczelności elementów konstrukcji budynków