top technika polska | to sprawdzony partner

Firma top technika polska jest dostawcą technologii i rozwiązań w zakresie pomiarów i kształtowania parametrów kilmatycznych. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi partnerami, razem z którymi przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie pracując dla zagranicznych koncernów. Aktualnie wytyczamy własne ścieżki rozwoju, gdyż jako profesjonaliści w branży chcemy zaoferować naszym klientom coś więcej niż chwilową najniższą cenę na kliknięcie, chcemy zaoferować partnerskie podejście i 100% wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych, gdyż tylko dobre rozwiązanie i sprawdzona technologia ekonomicznie najbardziej się opłaca i jako jedyna gwarantuje spokój ducha.

W szczególności jesteśmy aktywni w branży osuszania i to zarówno na rynku osuszania interwencyjnego np. wdrażając technologie osuszania podposadzkowego po zalaniach, jak też typowego osuszania prewencyjnego dobierając technologię osuszania dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu.

Nasza praca na rynku polskim to szereg działań – szkolimy technicznie nowych klientów, rozwijamy kompetencje już działających, wdrażamy optymalne technologie, dostarczamy na rynek urządzenia, jak też aktywnie uczestniczymy w rozwoju branżowych grup i stowarzyszeń w Polsce, wspierając ich doradztwem technicznym.

Nie chcemy wyważać otwartych drzwi, więc w kooperacji z naszymi partnerami analizujemy, wybieramy i adaptujemy do rynku polskiego najlepsze pomysły i sprawdzone rozwiązania, gdyż jesteśmy przekonani, że profesjonalny rynek w Polsce wymaga z naszej strony również profesjonalnego podejścia.

top technika polska | sklep internetowy

Dla ułatwienia współpracy z naszymi klientami, uproszczenia procesów sprzedaży i obniżania kosztów dystrybucji uruchomiliśmy i rozbudowujemy nasz własny sklep internetowy. Dla standardowych produktów jest to najprostsza możliwość ich zakupu, jednak jako firma specjalistyczna w branży zawsze jesteśmy do dyspozycji w zakresie zarówno prostego doradztwa i wsparcia, jak również głębszych szkoleń dotyczących produktów i ich zastosowania. Niezależnie czy jesteście przed czy po zakupie zawsze możecie na nas liczyć. Zachęcamy do korzystania z tej formy zakupu, która daje dodatkowo możliwość zapoznania się z produktami, oraz skorzystania z atrakcyjnych cen i promocji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Paweł Surmiak
top technika polska

Pan Paweł Surmiak jest związany z Polskim Stowarzyszeniem Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków od początku jego powstania.

Spotkanie założycielskie w dniu 31.03.2023, oraz oficjalny logotyp.

Celem stowarzyszenia jest tworzenie, oraz procedowanie technologii i procedur osuszania, propagowanie idei i misji branży osuszania, oraz ustalanie strategii rozwoju branży w relacjach z właściwymi organami Państwowymi i Środowiskiem Naukowym.