COTES

Duńska firma COTES jest wiodącym producentem osuszaczy adsorpcyjnych

Cotes opracowuje, produkuje i sprzedaje najlepsze osuszacze adsorpcyjne na rynku. Firma posiada doświadczenie i wiedzę branżową, aby dostarczać odpowiednie rozwiązania w zakresie suchego powietrza w odpowiedzialny sposób.

Nasza historia to opowieść o ludziach, którzy poświęcili swój czas, talent i pasję na misję budowania najbardziej zrównoważonych rozwiązań suchego powietrza na rynku. Nieustannie doskonalimy się i wykorzystujemy naszą wiedzę, dlatego cieszymy się szacunkiem i zaufaniem zarówno naszych partnerów, jak i klientów.

Osuszacze adsorpcyjne znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Znajdujemy je w przemyśle spożywczym i przetwórczym, opakowaniowym i w różnorodnych magazynach. Dzięki osuszaczom adsorpcyjnym jesteśmy w stanie zarządzać wilgotnością i generować oszczędności energetyczne. Często zbyt wysoka wilgotność napływająca z zewnątrz poprzez system wentylacji powoduje duże problemy produkcyjne. Produkty się sklejają, nie dają się pakować, łączyć, lutować, spawać, zgrzewać lub posiadają na końcu dyskwalifikujące wady. Ponad 20 letnie doświadczenia firmy Cotes z rynków całego świata sprzyja opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań i produktów. Dotyczą one zarówno osuszaczy uniwersalnych, które można kupić praktycznie z półki, jak też osuszaczy dedykowanych dla konkretnych branż. Jednak podstawą wyboru konkretnego rozwiązania są najczęściej indywidualne potrzeby konkretnego klienta i powstaje optymalny produkt szyty na miarę.

W każdym przypadku firma top technika polska jest do Państwa dyspozycji. Prowadzimy zarówno kompleksowe doradztwo w zakresie rozwiązań osuszania, jak też sprzedaż popularnych osuszaczy adsorpcyjnych przez sklep internetowy. Często spotykamy się też u Państwa, aby lepiej zrozumieć rzeczywistą sytuację i przygotować rozwiązanie Państwa problemów z wilgotnością.

Nowoczesna technologia osuszania adsorpcyjnego:

Potrzebujesz informacji o technologii – kliknij hasła poniżej znajdziesz ją na naszej stronie:

osuszanie przemysłowe | osuszacze mobilne CR | Cotes C30 1,9 kg/h | Cotes C35 5,6 kg/h | Cotes C65 19,1 kg/h | Cotes C105 50,5 kg/h

Zamówienia i zapytania:

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktu lub dodatkową informacją prosimy o wybór opcji poniżej i przesłanie do nas maila z podaniem konkretnego produktu lub problemu do rozwiązania, oraz informacji kontaktowych:

Produkty powiązane:

Cotes CR
0,44 – 1,4 kg/h
80 – 400 m3/h
Cotes C30
0,9 – 1,9 kg/h
300 m3/h
Cotes C35
3,3 – 5,6 kg/h
750 – 1000 m3/h
Cotes C65
7,8 – 19,1 kg/h
1950 – 3700 m3/h
Cotes C105
25,1 – 50,5 kg/h
4100 – 8800 m3/h