COTES części zamienne do osuszaczy - spare parts for Cotes

Dostarczamy części zamienne dla serwisowanych adsorpcyjnych osuszaczy Cotes

We supply spare parts for Cotes adsorption dehumidifiers

Cotes części zamienne jest uzupełniającą ofertą firmy top technika polska. Oprócz doboru i sprzedaży nowych osuszaczy Cotes dla rozwiązań przemysłowych zajmujemy się też wspieraniem klientów w zakresie dostaw elementów osuszaczy, czy też części zamiennych. Zgodnie z instrukcjami obsługi i serwisowania osuszaczy, w celu utrzymania gwarancji należy w określonych okresach dokonywać regularnych przeglądów i wymiany zużywających się części wyposażenia. Po okresie gwarancji nic się nie zmienia i utrzymanie sprawności i efektywności pracy osuszaczy dalej wymaga realizacji okresowych przeglądów. Jedyną różnicą jest wydłużanie się listy elementów, które po kolejnych latach będą wymagały wymiany.

Firma top technika polska dostarcza do osuszaczy Cotes części zamienne w możliwie szybkich terminach i rynkowych cenach. Jak pokazuje doświadczenie naszych klientów osuszacze Cotes pracują bezawaryjnie przez wiele lat, ale żywotność każdego produktu kiedyś dobiega końca. Czasami zakup do osuszacza Cotes części zamiennych przedłuża możliwość funkcjonowania osuszacza o kolejny kilkuletni okres i na pewno jest to dużo tańsza opcja w porównanie do zakupu nowego osuszacza.

Wspieramy klientów i dobieramy identyczne części zamienne lub pasujące odpowiedniki nawet na podstawie szczątkowych informacji o osuszaczu. Dostarczamy rotory, napędy, silniki, ekrany PLC, filtry i inne elementy do osuszaczy kilkuletnich, ale też tych zakupionych kilkanaście lat temu. Wszystkie z tych elementów mogą zostać wymienione przez własne działy utrzymania ruchu. W razie potrzeby dosyłamy też niezbędne instrukcje i wskazówki producenta.

Z uwagi na cenę cenę nowych osuszaczy na pewno warto spróbować.

Stary rotor do wymiany
Cotes części zamienne Запасні частини Cotes Cotes spare parts
Old rotor
Cotes części zamienne Cotes spare parts
Nowy rotor
Cotes części zamienne Запасні частини Cotes Cotes spare parts
Wentylator procesowy
Prosses fan
Pomiar ciśnienia
Cotes części zamienne Запасні частини Cotes Cotes spare parts

Nowoczesna technologia osuszania adsorpcyjnego:

Potrzebujesz informacji o technologii – kliknij hasła poniżej znajdziesz ją na naszej stronie:

osuszanie przemysłowe | osuszacze mobilne CR | Cotes C30 1,9 kg/h | Cotes C35 5,6 kg/h | Cotes C65 19,1 kg/h | Cotes C105 50,5 kg/h

Jak pracuje osuszacz adsorpcyjny

Wilgotność względna i punkt rosy

Produkty powiązane:

Cotes CR
0,44 – 1,4 kg/h
80 – 400 m3/h
Cotes C30
0,9 – 1,9 kg/h
300 m3/h
Cotes C35
3,3 – 5,6 kg/h
750 – 1000 m3/h
Cotes C65
7,8 – 19,1 kg/h
1950 – 3700 m3/h
Cotes C105
25,1 – 50,5 kg/h
4100 – 8800 m3/h