FOTRIC

Zlokalizowana w Texasie w USA firma FOTRIC jest innowacyjnym producentem kamer termowizyjnych

Wizją firmy FOTRIC jest ciągłe rozwijanie technologii termowizyjnej i dostarczanie bardziej szczegółowych danych dla profesjonalistów. Dzięki czemu można podejmować bardziej świadome decyzje w celu ratowania większej liczby istnień ludzkich i źródeł utrzymania.

MISJA FIRMY FOTRIC

Stale rozwijać technologię termowizyjną i poprawiać jakość życia naszych dystrybutorów i klientów na każdym kroku.

Firma FOTRIC 

jest notowanym na giełdzie producentem innowacyjnych rozwiązań termograficznych. Fotric zajmuje się odkrywaniem i produkowaniem się inteligentnych rozwiązań termowizyjnych do wykrywania wad i monitorowania stanu maszyn i urządzeń przemysłowych. Mając to na uwadze produkty znajdują zastosowanie w różnych branżach produkcyjnych np. przetwórstwie chemicznym, metalurgii, składowaniu węgla, wytwarzaniu baterii litowo-jonowych i nadzorze odpadów. Dodatkowo z termowizji predykcyjnej często korzysta się w zakładach energetycznych, przemyśle naftowym i gazowym. Firmy budowlane korzystają z kamer do identyfikacji problemów w instalacjach i elementach konstrukcyjnych w budynkach. Nowoczesne rozwiązania termowizji są również znaczącym wsparciem przy pracach badawczo rozwojowych. Fotric działa aktywnie w ponad 50 krajach świata, w tym w Polsce. Od momentu powstania firma zawsze koncentrowała się na precyzji pomiaru temperatury i wysokiej jakości obrazowaniu termowizyjnym. Jako przedsiębiorstwo high-tech, producent pomyślnie przeszedł testy certyfikatów ISO: 9001, FCC, CE i KC. Fotric jest liderem w branży termowizji, zobowiązując się do ciągłych innowacji poprzez łączenie najnowocześniejszych technologii z termografią.

Szybki rozwój firmy to gwarancja sukcesu

Firma Fotric działa aktywnie w ponad 50 krajach świata, w tym w Polsce. Od momentu powstania firma zawsze koncentrowała się na precyzji pomiaru temperatury i wysokiej jakości obrazowaniu termowizyjnym. Jako przedsiębiorstwo high-tech, producent pomyślnie przeszedł testy certyfikatów ISO: 9001, FCC, CE i KC. Fotric jest liderem w branży termowizji, zobowiązując się do ciągłych innowacji poprzez łączenie najnowocześniejszych technologii z termografią. Aby stworzyć niezawodny kanał sprzedaży i solidną sieć wsparcia technicznego do obsługi klientów na całym świecie, zorganizowana została sieć dystrybutorów. Działają oni w dziesiątkach krajów i regionów, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, Korei Południowej, Singapurze, Indiach, Australii, Tajwanie i wielu innych.

Historia firmy Fotric to w skrócie:

  • 10 + lat innowacji skoncentrowanej na technologii termowizyjnej
  • 40+ patentów i praw własności intelektualnej
  • 40% personelu zatrudnionego w badaniach i rozwoju R&D
  • 10 000+ dostarczonych kamer do zastosowań w rozwiązaniach przemysłowych i innych

Zamówienia i zapytania:

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktu lub dodatkową informacją prosimy o wybór opcji poniżej i przesłanie do nas maila z podaniem konkretnego produktu lub problemu do rozwiązania, oraz informacji kontaktowych:

W przypadkach bardzo pilnych jesteśmy zawsze dostępni telefonicznie.
Kamery Fotric - termowizja w przemyśle