Oprogramowanie do termowizji Fotric

Termowizyjna analiza radiometrycznych zdjęć i filmów w diagnostyce utrzymania ruchu

Kamery termowizyjne Fotric wsparte nowoczesnym oprogramowaniem

IRExplorer

Oprogramowanie do termowizji IRExplorer to potężny wieloplatformowy system analityczny, który umożliwia zdalny dostęp i sterowanie kamerami termowizyjnymi FOTRIC za pośrednictwem przeglądarki internetowej na różnych urządzeniach, w tym Mac, Windows, iOS, Android i Linux przez WiFi. Dzięki IRExplorer użytkownicy mogą łatwo analizować i edytować obrazy termiczne, a także kontrolować kamerę w celu przechwytywania obrazów termicznych lub filmów, które można zapisać bezpośrednio na telefonie lub komputerze. Dzięki płynnemu dostępowi do obrazów termicznych i narzędzi analitycznych, IRExplorer ułatwia generowanie raportów i przeprowadzanie analiz na wszystkich urządzeniach.

Prezentacja Fotric IRExplorer

Prezentacja Fotric EasyIR mobile App

EasyIR

Mobilne oprogramowanie do termowizji EasyIR, dostępne do pobrania w sklepie Google Play i umożliwia użytkownikom systemu Android łatwe przesyłanie danych i sterowanie kamerami termowizyjnymi FOTRIC za pomocą smartfonów i tabletów przez sieć Wi-Fi.

Dzięki aplikacji użytkownicy mogą wygodnie pobierać, przechowywać, przeglądać, analizować, udostępniać lub usuwać obrazy termowizyjne zarejestrowane przez kamerę na swoich urządzeniach mobilnych. Dodatkowo, aplikacja umożliwia nieradiometryczny podgląd wideo w czasie rzeczywistym i zdalne sterowanie kamerą w celu przechwytywania obrazów termowizyjnych lub wideo oraz regulacji ostrości w razie potrzeby.

AnalyzIR

Oprogramowanie do termowizji AnalyzIR to kompleksowe oprogramowanie analityczne zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb inspektorów ze wszystkich dziedzin, w szczególności badań i rozwoju. Jego zaawansowane funkcje obejmują zdalne sterowanie, wyzwalanie alarmów lub automatyczne gromadzenie danych, generowanie raportów, dostosowywanie szablonów oraz rozbudowane możliwości analizy, takie jak dodawanie narzędzi ROI do szczegółowej analizy.

Oprogramowanie pozwala również użytkownikom edytować obrazy termiczne i filmy z danymi temperatury, korygować dane temperatury i prezentować je w postaci krzywych historii temperatury, histogramów i wykresów 3D.

Dzięki AnalyzIR technicy od termowizji mogą zoptymalizować proces analizy i raportowania, aby zwiększyć swoją wydajność i dokładność.

AnalyzIR - analiza w czasie rzeczywistym

AnalyzIR - analiza radiometryczna video

Zamówienia i zapytania:

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktu lub dodatkową informacją prosimy o wybór opcji poniżej i przesłanie do nas maila z podaniem konkretnego produktu lub problemu do rozwiązania, oraz informacji kontaktowych:

W przypadkach bardzo pilnych jesteśmy zawsze dostępni telefonicznie.
Kamery Fotric - termowizja w przemyśle

Więcej informacji o wykorzystaniu termowizji w budownictwie i przemyśle:

Kamery z obiektywem stałym
Kamery z obiektywem manualnym
Kamery z obiektywem automatycznym
Ultradźwiękowa kamera akustyczna