Gwarancja najniższej ceny - program promocyjny firmy top technika polska

Firma top technika polska zajmuje się dystrybucją profesjonalnych produktów i technologii będąc bezpośrednim przedstawicielem na rynek polski m. in. następujących firm: DÖLCO, COTES, GANN, FOTRIC, HIKMICRO, PCE INSTRUMENTS, MACHINES AIR SOLUTIONS.

W ramach naszej standardowej działalności handlowej w naszym sklepie internetowym wybrane produkty oferowane są po obniżonych cenach w ramach okresowych promocji. Niezależnie od tych promocji przeprowadzamy akcje promocyjne dla naszych klientów, które są przesyłane w formie mailingów do zarejestrowanej grupy klientów.

Dodatkowo każdemu klientowi proponujemy udział w programie promocyjnym Gwarancja Najniższej Ceny, w ramach którego gwarantujemy zakup produktu za najniższą cenę na rynku.

Warunki otrzymania najniższej ceny:

1. Promocja dotyczy tylko produktów oryginalnych i nowych, oraz pochodzących z legalnego źródła, na które inny oferent wystawia polską fakturę vatowską.

2. W celu otrzymania naszej lepszej oferty należy przesłać do naszego biura zapytanie z podaniem produktów i ilości, wraz z linkami prowadzącymi do aktualnej tańszej oferty konkurencji.

3. Naszą ofertę prześlemy do 24 godzin i gwarantujemy ceny niższe o 2-10% od cen konkurencji.

Jednak chcielibyśmy podkreślić, że podstawowym argumentem skorzystania z oferty top technika polska jest nasze ponad 10 letnie branżowe doświadczenie i pełne wsparcie klienta w postaci doradztwa w doborze urządzenia, szkolenie z obsługi, a także realnej możliwości wykorzystania. Poprzez bieżącą współprace z firmami osuszającymi, rzeczoznawcami, działami technicznymi i przynależność do branżowych stowarzyszeń możecie zawsze liczyć na nasze fachowe praktyczne porady.

Oferujemy tylko wybrane produkty, które znamy i które sprawdziły się w rękach naszych klientów.

Dane kontaktowe: