GANN

Niemiecka firma Gann GmbH jest wiodącym producentem mierników

Gann opracowuje, produkuje i sprzedaje gamę profesjonalnych i półprofesjonalnych mierników wilgotności materiałów i powietrza. Firma posiada olbrzymie doświadczenie i wiedzę branżową, aby dostarczać urządzenia pomiarowe do wykorzystania w różnych branżach, w których parametry wilgotności odgrywają kluczową rolę.

Jesteśmy oddani filozofii naszej firmy “Jakość niejedno ma imię“. Dlatego opracowujemy i produkujemy nasze produkty wyłącznie w Niemczech.

Gann jest firmą rodzinną założoną w 1931 roku i zlokalizowaną w sercu Badenii-Wirtembergii. Od ponad 70 lat gromadzi specjalistyczną wiedzę w dziedzinie pomiaru wilgotności i udostępnia ją klientom poprzez różne specjalistyczne produkty. Pierwszy miernik wilgotności Hydromette został opracowany i wyprodukowany w firmie GANN już w roku 1948 roku. Produkty firmy Gann obejmują ręczne urządzenia pomiarowe do wykonywania szybkich i dokładnych pomiarów wilgotności materiałów drewnianych,  materiałów budowlanych, a także wilgotności i temperatury powietrza. Produkty są dostosowane do potrzeb klientów, poprzez zróżnicowane kombinacje obszarów zastosowań, od prostych szybkich testerów do niestandardowych profesjonalnych rozwiązań i złożonych wszechstronnych urządzeń.

Metody pomiaru parametrów klimatycznych:

Zamówienia i zapytania:

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktu lub dodatkową informacją prosimy o wybór opcji poniżej i przesłanie do nas maila z podaniem konkretnego produktu lub problemu do rozwiązania, oraz informacji kontaktowych: