top technika polska | to sprawdzony partner

Firma top technika polska jest dostawcą technologii i rozwiązań w zakresie pomiarów i kształtowania parametrów kilmatycznych. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi partnerami, razem z którymi przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie pracując dla zagranicznych koncernów. Aktualnie wytyczamy własne ścieżki rozwoju, gdyż jako profesjonaliści w branży chcemy zaoferować naszym klientom coś więcej niż chwilową najniższą cenę na kliknięcie, chcemy zaoferować partnerskie podejście i 100% wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych, gdyż tylko dobre rozwiązanie i sprawdzona technologia ekonomicznie najbardziej się opłaca i jako jedyna gwarantuje spokój ducha.

W szczególności jesteśmy aktywni w branży osuszania i to zarówno na rynku osuszania interwencyjnego np. wdrażając technologie osuszania podposadzkowego po zalaniach, jak też typowego osuszania prewencyjnego dobierając technologię osuszania dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu.

Nasza praca na rynku polskim to szereg działań – szkolimy technicznie nowych klientów i to zarówno w naszym biurze w Warszawie, jak również w zależności od potrzeb w terenie, rozwijamy kompetencje już działających firm, doradzamy rozwiązania na konkretnych obiektach, wdrażamy optymalne technologie, dostarczamy na rynek urządzenia, jak też aktywnie uczestniczymy w rozwoju branżowych grup i stowarzyszeń w Polsce, wspierając ich doradztwem technicznym.

Nie chcemy wyważać otwartych drzwi, więc w kooperacji z naszymi partnerami analizujemy, wybieramy i adaptujemy do rynku polskiego najlepsze pomysły i sprawdzone rozwiązania, gdyż jesteśmy przekonani, że profesjonalny rynek w Polsce wymaga z naszej strony również profesjonalnego podejścia.

W naszym biurze w Warszawie prowadzimy szkolenia i sprzedaż, najbardziej potrzebne urządzenia i akcesoria są u nas dostępne od ręki lub z krótkimi terminami realizacji. Wielokrotnie udowodniliśmy, że z naszym wsparciem można realizować instalacje, które aktualnie przerastają wymogami Państwa bazę sprzętową lub kompetencje.

toptechnikapolska.pl - szkolenia
toptechnikapolska.pl - szkolenia

top technika polska | sklep internetowy

W naszym biurze w Warszawie dysponujemy salą szkoleniową wraz z wyposażeniem kompletnego asortymentu do wykonywania pomiarów budowlanych, termowizji, lokalizacji nieszczelności, osuszania podposadzkowego, oraz osuszania kubaturowego. Dodatkowo od ręki można kupić i odebrać większość niezbędnych urządzeń i wyposażenia. 

Co więcej dla ułatwienia współpracy z naszymi klientami, uproszczenia procesów sprzedaży i obniżania kosztów dystrybucji uruchomiliśmy i rozbudowujemy nasz własny sklep internetowy. Dla standardowych produktów jest to najprostsza możliwość ich zakupu, jednak jako firma specjalistyczna w branży zawsze jesteśmy do dyspozycji w zakresie zarówno prostego doradztwa i wsparcia, jak również głębszych szkoleń dotyczących produktów i ich zastosowania.

Zachęcamy do korzystania z tej formy zakupu, która daje dodatkowo możliwość zapoznania się z produktami, oraz skorzystania z atrakcyjnych cen i promocji.

 

toptechnikapolska.pl - szkolenia

Niezależnie czy jesteście przed czy po zakupie zawsze możecie na nas liczyć

Dla nas największą satysfakcją jest powracający klient, co potwierdza skuteczność naszego działania i doradztwa, jak również pozytywnej weryfikacji bezpośrednio na instalacjach naszej technologii. W portfolio mamy klientów którzy nieśmiało zaczynali działalność w branży osuszania kupując u nas barwnik fluorescencyjny UV, a aktualnie prowadzą na najwyższym poziomie usługi osuszania podposadzkowego w większości bezinwazyjnego bazując na naszych unikalnych rozwiązaniach sprężarek dwuturbinowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Paweł Surmiak
top technika polska