Wsparcie techniczne

Nasza firma top technika polska działa w branży pomiarów bidowlanych, lokalizacji nieszczelności i osuszania od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych i większych szkoleń produktowych i branżowych. W ramach współpracy z naszą firmą oferujemy szkolenia wprowadzające do branży osuszania i lokalizacji obejmujące wszystkie niezbędne zagadnienia techniczne, produktowe, komercyjne i marketingowe.

Nasi klienci mogą liczyć na bieżące wsparcie, czyli w razie potrzeby szkolenie z obsługi urządzeń, prawidłowego posługiwania się i interpretacji wyników, praktycznego zastosowania na budowie, a także merytorycznego wsparcia w przypadku sporu ze stronami trzecimi.

Ofertę szkoleniową kierujemy w szczególności do firm, osób, działów technicznych, którzy są zainteresowani działalnością w branży osuszania i lokalizacji nieszczelności. Posiadamy w ofercie i sprzedajemy wszystkie urządzenia, maszyny i wyposażenie niezbędne do kompleksowej działalności w branży osuszania i wspieramy naszych klientów szkoleniowo i technicznie zarówno przed wejściem w branżę, jak też w kolejnych latach w trakcie rozwoju ich firmy.

W przypadku zainteresowania prosimy o wysłanie maila na biuro@toptechnikapolska.pl.

Zapraszamy do współpracy

top technika polska