Nieodpłatne testowanie i wynajem maszyn i urządzeń

Nasza firma top technika polska daje możliwość przetestowania wybranych maszyn i urządzeń przed ich zakupem.

Ogólne warunki otrzymania nieodpłatnie urządzenia do testu są następujące:

  1. W przypadku zainteresowania konkretnym urządzeniem prosimy o kontakt na biuro@toptechnikapolska.pl z podaniem Państwa kontaktu i wskazaniem urządzeń. Lista możliwych urządzeń do testowania jest ograniczona, ale stale się powiększa.
  2. Odbiór i zwrot urządzenia ma miejsce w naszym biurze w Warszawie ul. Przanowskiego 83, ewentualne wykorzystanie spedycji do transportu urządzeń może odbyć się tylko na wyłączne Państwa życzenie, koszt i pełną odpowiedzialność.
  3. Przed przekazaniem urządzeń obowiązkowo uczestniczą Państwo w nieodpłatnym podstawowym szkoleniu z obsługi urządzenia w naszym biurze.
  4. Przed przekazaniem urządzeń prosimy o wpłatę kaucji w wysokości 100% ceny urządzeń brutto. Przyjmujemy tylko wpłaty kaucji przelewem bankowym. Przed odbiorem 100% kwoty musi być zaksięgowane na naszym koncie.
  5. Kaucja podlega zwrotowi w ciągu 3 dni po zwrocie urządzeń. W przypadku ich uszkodzenia lub nadmiernego nienormalnego zużycia zastrzegamy sobie prawo do pomniejszenia zwracanej kaucji wg naszego oszacowania. Na zatrzymaną kwotę otrzymacie od nas Państwo fakturę.
  6. Standardowy termin bezkosztowego testowania wynosi 7 dni np. odbiór w poniedziałek i zwrot w poniedziałek itp. Za każdy kolejny rozpoczęty tydzień pobieramy opłatę w wysokości 10% wartości urządzeń, jako koszty wynajmu. Opłata za wynajem jest potwierdzana fakturą i jest pobierana z otrzymanej od Państwa kaucji. W każdej chwili mogą Państwo zdecydować o zakupie urządzeń lub ich zwrocie.
  7. W przypadku zakupu urządzeń wszystkie pobrane za wynajem kwoty są zaliczane na poczet zapłaty, w końcowym efekcie płacą Państwo zatem tylko cenę zakupu, nic więcej. W przypadku zwrotu urządzeń w ciągu 3 dni roboczych otrzymują od nas Państwo zwrot kaucji pomniejszoną o koszty zgodnie z pkt. 5 i 6, jeżeli wystąpią.
Zapraszamy do współpracy
top technika polska